O nas

RC ART

To zespół ludzi, których połączyła pasja do motoryzacji, sportów motorowych oraz modelarstwa zdalnie sterowanego.

Jest wśród nas wieloletni menadżer zajmujący się marketingiem oraz reklamą, utalentowany, grafik i projektant, a także organizator rajdów i pokazów driftu. Takie dopasowanie pozwoli nam zaplanować, przygotować i zorganizować szeroko rozumiane eventy RC – z profesjonalnymi modelami zdalnie sterowanymi, dzięki czemu przyciągniesz i zaciekawisz swoich klientów na targach, dniach otwartych, akcja sprzedażowych co przełoży się na wymierne wyniki. Dodatkowo pomożemy Ci zorganizować niezapomniany piknik rodzinny dla pracowników, szkolenie lub konferencje.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nowość na rynku jakim jest wykorzystanie komercyjne modeli samochodów pozwoli Ci zorganizować wyjątkowe wydarzenie.
Jesteśmy profesjonalistami dlatego też pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, najlepszych producentów na rynku, dzięki czemu czemu jest niezawodny i nie wygląda jak zabawka.
Kilkadziesiąt licencjonowanych karoserii producentów większości marek samochodowych pozwoli nam dopasować ofertę dla Ciebie, a nasz grafik zaprojektuje i wykona karoserię zgodnie z Twoim życzeniem.

Karolina

CEO

Skrupulatna i kreatywna Pani Prezes czuwa nad przebiegiem umów od strony formalnej i spzrzedażowej

Masz pytanie? Napisz!

Dawid

MD

Pasjonat motoryzacji, motorsportu i wszystkiego co z tym związane.
Organizator amatorskich rajdów samochodowych, pokazów driftu, uczestnik KJS, Śląskiej Ligi Rajdowej RC i Polskiej Ligi Rajdowej RC.
Reprezentant naszego teamu oraz instruktor podczas eventów.

Masz pytanie? Napisz!
lub zadzwoń 505 961 076

Michał

Obsługa projektowo-graficzna

Pasjonat motoryzacji rysowanej, od wczesnych lat rysowanie samochodów stanowiło największą pasję. I tak zostało!

Masz pytanie? Napisz!