Oferta VIP

1:1

Drift Taxi

Jazda w pełnym poślizgu profesjonalnym samochodem na specjalnie przygotowanym torze dla Ciebie, Twoich klientów i pracowników

Dzięki nam możesz doznać jeszcze większych emocji jadąc bokiem przy prędkości 100km/h, zostawiając za sobą tylko kłęby dymu z opon.
Ten charakterystyczny zapach będzie Wam jeszcze długo przypominał o emocjach i adrenalinie jaką poczujecie na prawy fotelu w naszym profesjonalnym samochodzie driftowym o mocy ponad 500 koni mechanicznych.
W ofercie również supersachodody jak Ferrari i Nissan GTR

RC ART i Drift Infected - Drift Taxi

Drift Taxi RC ART
Event Co-drive

Co-drive

Event Rajdowy – Rajdowe emocje dla każdego

Szybkie i ciasne pokonywanie zakrętów, bezpieczna i szybka jazda na czas w profesjonalnym aucie rajdowym z napędem na cztery koła, dostarczą adrenaliny i wrażeń, które będą Państwo jeszcze długo pamiętać. Zasiadając na prawym fotelu i przejeżdżając zamknięty odcinek drogi z kierowcą startującym w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski mogą się Państwo poczuć jak prawdziwy pilot rajdowy. Co-drive to event polegający na przewożeniu klientów profesjonalnym samochodem rajdowym z napędem na cztery koła lub jedną oś. Przejazdy odbywają się na zabezpieczonym i zamkniętym odcinku drogowym lub torze.
W ofercie posiadamy również samochody klasy R2 oraz R3 czyli międzynarodowej specyfikacji budowane wyłącznie na zamówienie do sportu.

Gokarty do driftu

Drift w biurze, magazynie lub na targach?

Jest to możliwe dzięki elektrycznym gokartą stworzonym specjalnie z myślą o drifcie i dobrej zabawie. Ten szalony wynalazek dostarcza wielu emocji, a uśmiech na twarzy będzie się jeszcze długo utrzymywał po wyjściu z tej maszyny.

Event Drift

Gokarty

Na parkingu podczas targów, szkoleń i konferencji?

U nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nie zawsze można z pracownikami i klientami jechać na tor wyścigowy ale tor wyścigowy zawsze może przyjechać do Was jeśli tylko powierzchnia spełnia odpowiednie warunki.
Jeśli więc masz równy parking bez dziur to nic nie stoi na przeszkodzie aby zorganizować na nim wyścigi na mobilnym torze gokartowym lub mini odcinku specjalnym gdzie będziesz się zmagał nie tylko z czasem ale i rywalami w postaci współpracowników czy kontrahentów.

Projektowanie samochodów rajdowych

Projekty oklejenia na samochody rajdowe i wyścigowe, drift, terenowe, busy, lawety…

Przygotowanie profesjonalnych projektów oklejenia na samochody rajdowe i wyścigowe oraz na pojazdy zaplecza technicznego. Przy wykonaniu projektów opieramy się o loga sponsorów, które stanowią wytyczną odnośnie doboru barw i powierzchni oklejenia samochodu.

Naklejki na samochody

Projektowanie i produkcja naklejek na samochody

Za pomocą naklejki na samochód można wysłać komunikat do innych kierowców oraz przechodniów. Nie trzeba się obawiać uszkodzenia auta – montaż naklejki jest dziecinnie prosty, podobnie jak i jej usunięcie. Jeśli naklejka znudzi się po czasie możesz ją usunąć lub wymienić na inną.